Ana Sayfa ARAÇLAR L 200 4x4 Motor ve Performans

Yeni Mitsubishi L200 4X4 - L200 4x2 ve Dakar Motor ve Performans

e-Posta Yazdır
Yeni Mitsubishi L200 4x4 - 4x2 ve Dakar

Yeni L200 4X4 - 4x2 ve Dakar

Yeni tam kapalı şasi sistemi ile %70-50 oranında arttırılan bükülme ve burulma direnci, titreşimi azaltarak aracın konforunu pick-up sınıfının üzerine çıkarıyor.
Yeni Mitsubishi l200 : Pick-up 'ların geleceğine hoş geldiniz.
Sınıf lideri dönüş yarıçapı ve tamamen farklı dizaynı ile Yeni l200 , pick-up tanımına şehir içi kullanımını da sokuyor.

Tüm işlerinizi hallederken size yeni dünyaların kapılarını açıyor.

Mitsubishi L200 'ün Güçlü Motoru

L200 'ün Güçlü Motoru Yeni mitsubishi l200 güçlü ve kaslı yapısı ile birlikte bütün zor koşulların üstesinden gelecek kadar kuvvetli bir motora sahip.

Yeni L200 aynı zamanda daha güçlü, daha hızlı ve daha sessiz.

Yeni 2.5 Litre Common Rail dizel motor, intercooler ile daha fazla güç ve torku EURO4 standartlarında sunarken 0.51 cd sınıf lideri sürtünme katsayısı ile yakıt tüketimi azalıyor.

Bu gücü Super Select şanzımanı ile yere aktaran Yeni Mitsubishi L200 , Dakar şampiyonu Pajero'dan izler taşıyor.

100 km/s'e kadar hareket halinde 4 çekere geçebilme özelliği ve diferansiyel kilidi onun her tür yol koşulunun üstesinden gelmesini sağlıyor.

Azaltılmış motor sesi ve geliştirilmiş kabin içi ses yalıtımı ile L200, sizi nereye götürürse götürsün duyacağınız tek ses onun güçlü motorunun içten ve yavaşça kükremesi olacak.

Super Select 4 WD (SS4-II)

Yeni Mitsubishi L200 - Vites SS4-II, bugüne kadar üretilen en etkileyici ve gelişmiş dört çeker sistemi. Bu sistem, yakıt kullanımı verimli 2 WD sistemden kaygan yol koşullarında kullanabileceğiniz 4 WD sisteme 100 km/s 'ye kadar seyir halinde kolayca geçmenizi sağlıyor.

İlerlemenin zorlaştığı yol koşullarında orta diferansiyeli kilitleyerek her iki aksa da torku dağıtabiliyor ve çekiş gücünü arttırabiliyorsunuz.

Üst düzey off-road sürüş yeteneği için düşük devirli mod seçilebilir. Bu mod herhangi bir vitesteki motor freni gücünü ikiye katlayarak aracın seri bir şekilde dik yokuşları çıkmasını ve derin kardan veya kalın çamurdan kurtulmasını sağlıyor. Yeni Mitsubishi L200 Super Select 4 WD teknolojisi ile, size her koşulda en üstün performansı sunuyor.


2H4H
2H (2WD yüksek devirde)
Şehir içinde veya otobanda, arka tekerden çekiş modu son derece sessiz bir sürüş ve rahat bir yol performansı sunuyor.

4H (4WD yüksek devirde)
Ağır yol şartlarında ve yüksek hızlarda VCU sistemi ile beraber kaymaya ve hıza göre ön-arka tork dağılımını 33:67'den 50:50'ye kadar değiştiriyor.
4HLC4LLC
4HLC (4WD yüksek devirde, orta diferansiyel kilitli)
Engebeli ve kavramanın düşük olduğu koşullarda tork dağılımını eşit tutuyor.
4LLC (4WD düşük devirde, orta diferansiyel kilitli)
Çok dik yerlerde ya da saplanılan yerden çıkmaya çalışırken kullanılır; tork maksimumdur.