Ana Sayfa ARAÇLAR Canter "Kamyonet" Teknik Özellikleri

Yeni Mitsubishi Fuso Canter - Teknik Özellikleri

e-Posta Yazdır

Modeller ve Teknik Özellikleri

Mitsubishi CanterMitsubishi CanterMitsubishi CanterMitsubishi Canter
MODEL FE 711FE 839FE 859 EFE 859 G
MOTOR
Hacimcc2.8353.907 3.9083.908
Yakıt BeslemeDizel EnjeksiyonDizel EnjeksiyonDizel EnjeksiyonDizel Enjeksiyon
Max.Güçps90105136136
Max.Torknm191243370370
ŞANZIMAN5 ileri manuel5 ileri manuel5 ileri manuel5 ileri manuel
DİREKSİYONHidrolikHidrolikHidrolikHidrolik
ÖLÇÜLER
Uzunlukmm4.7305.3156.1306.850
Genişlikmm1.6951.9951.9951.995
Yükseklikmm1.9702.1602.2052.205
Dingil Mesafesimm2.5002.7503.3503.850
Boş Ağırlıkkg1.9002.3002.6802.700
Brüt Ağırlıkkg3.5003.5007.5007.500
LASTİKLER
Lastikler (Ön/Arka)195/75R16C205/75R16C8.5/R17.58.5/R17.5

Mitsubishi Fuso Canter'ın teknik bilgi ve görsellerini içeren genel PDF dosyasını bilgisayarınıza indirmek için sağ tıklayarak "Hedefi farklı kaydet" 'i seçiniz.

Mitsubishi Fuso Canter 711 modeli PDF dosyası.

Mitsubishi Fuso Canter 839 modeli PDF dosyası.

Mitsubishi Fuso Canter 859-E modeli PDF dosyası.

Mitsubishi Fuso Canter 859-G modeli PDF dosyası.