Ana Sayfa ARAÇLAR Canter "Kamyonet"

Yeni Mitsubishi Fuso Canter

e-Posta Yazdır

Yeni Mitsubishi Fuso Canter

Yeni Mitsubishi Fuso CanterSağlamlık, performans ve düşük yakıt tüketimi ile yük taşımacılığının sembolü olan mitsubishi fuso canter yeniden doğdu. Bir klasik haline gelen Canter şimdi de göz alıcı dış tasarım ve rahatınızı en üst seviyeye taşıyacak eşi görülmemiş detaylar var.

Tüm dünyada beğenilmekte ve yaygın olarak kullanılmakta olan Mitsubishi Fuso Canter 25 yılı aşın bir süredir Türk tüketicisinin ve ticaretinin hizmetinde.

Geçen bu zaman sonunda Fuso Canter, üstün teknik özellikleri, yaygın servis ağı ve yüksek 2.el değeri ile sektörde bilinen ve aranan bir isim haline gelmiştir.

Gücü, dayanıklılığı, performansı, yakıt tüketimi, güvenliği ile segmentinde yeni standartları belirleyen Canter, kazanan ve kazandıran üstün özellikleriyle yanlızca yük taşınılan bir araç değil, kullanıcısını ve onun işini, ailesini düşünen bir can dostu olmuştur.Geçmişten gelen bu derin birikimin, yoğun mühendislik çalışmalarıyla harmanlanması ile 2006 Eylül?ünde adeta ?yeniden doğan? Canter, kullanıcısının rahatını ve güvenliğini daha da ileriye götürmek için yepyeni özelliklerle donatılmıştır.

Müşterilerin gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere yeniden ölçülendirilen "yeni açık kasa" tasarımı, stil sahibi kullanıcılar için ek özellikler ile donatılarak yaratılan" Plus" modeli, üstyapı uygulamalarını kolaylaştıran "entegre PTO ve Kompresör" sistemleri, pazarcı esnafı gereksinimlerine uygun olarak tasarlanan "FE859E Pazarcı", kargo sektörü gereksinimlerine uygun olarak tasarlanan FE839 "Canter Kargo" gibi özel modeller, Canter kullanıcılarını daha da memnun etmek üzere gerçekleştirilen çalışmalardan yanlızca bazılardır.

Mitsubishi Fuso Canter'ın teknik bilgi ve görsellerini içeren genel PDF dosyasını bilgisayarınıza indirmek için sağ tıklayarak "Hedefi farklı kaydet" 'i seçiniz.

Mitsubishi Fuso Canter 711 modeli PDF dosyası.

Mitsubishi Fuso Canter 839 modeli PDF dosyası.

Mitsubishi Fuso Canter 859-E modeli PDF dosyası.

Mitsubishi Fuso Canter 859-G modeli PDF dosyası.